• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
Здравейте гост! Вход Регистрация

Рейтинг:
  • 57 Гласа - 3.23 Средно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Регистри в Държавен Архив и ЕСГРАОН
(03-03-2016, 08:07 PM)petia_gol Писа: Здравейте,
отскоро и аз започнах да правя родословно дърво и така попаднах чрез търсачката в тази тема. Благодаря Ви за полезната информация, която споделяте!

Аз живея в чужбина и писах мейл със запитване за моя прадядо, убит ПСВ към Военния архив в Търново. За моя изненада ми отговориха за една седмица, дадоха ми входящ номер, колко пари дължа, банковата си сметка. Отговора ще получа препоръчано по пощата. Надявам се скоро да пристигне.

Линк към списъци на хора, попаднали в плен по време на ПСВ- http://grandeguerre.icrc.org/en/File/Search
Линк към списъци на наградени с отличия по време на ПСВ- http://archives.bg/wars/SEARCH-f

Относно ДНК генеалог. тест не съм запозната, но Вие много възбудихте любопитството ми. Като казах на моята половинка и той много се запали и ние да си направим такъв. От къде могат да се купят, има ли значение какъв точно ще бъде и ще ни трябва ли после помощ при " разчитането " на резултатите? Видях в по-горен пост много препоръки към Дончо, но не разбрах дали са универсални или лична препоръка към него?
Ще съм много благодарна ако ме посъветвате.

Петя аз писах в другата тема за тестовете, ако имате въпроси аз и другите колеги ще се радваме да ви отговорим
EU-100
J-CTS6061
H2a2a1

Reply

Мнения в тази тема
RE: Регистри в Държавен Архив и ЕСГРАОН - от yavor.gologanov - 01-12-2016, 04:49 PM
RE: Регистри в Държавен Архив и ЕСГРАОН - от Yaan - 03-05-2016, 10:37 AM
RE: Регистри в Държавен Архив и ЕСГРАОН - от yavor.gologanov - 05-02-2016, 08:50 PM
RE: Регистри в Държавен Архив и ЕСГРАОН - от yavor.gologanov - 01-04-2017, 10:51 PM
RE: Регистри в Държавен Архив и ЕСГРАОН - от yavor.gologanov - 01-06-2017, 09:31 AM
transfer - от emoentchev - 07-27-2016, 04:11 PM

Към форум: